Догляд за салоном

Знайдено товарів: 72
Сортувати:

Коли хочуть купити засоби для салону, то часто шукають

Автомобіль, це не тільки ходова частина і безперебійно працюючий двигун. Це ще і доглянутий, чистий і свіжий салон. Домогтися такого ефекту можливо, якщо постійно застосовувати високоякісні продукти від компанії Liqui Moly. Очищувач для шкіри, не пошкоджує поверхні, а навпаки, поліпшує структуру натурального матеріалу. Зняття забруднень відбувається дбайливо, але з результатом, що перевершує всі очікування.

Природно, що в лінійці продукції компанії Liqui Moly є засіб по догляду для пластику, яке надає йому антистатичні властивості, блиск первозданного матеріалу і маскує невеликі подряпини. Але і це ще не все, застосовуючи засоби для текстилю, ви можете забути про дорогу хімчистці, самостійно усуваючи всі види бруду з поверхні сидінь і з оббивки салону. Не менш цікаві й очисники для гуми. З їх допомогою ви зможете очистити шини від сольових відкладень, нейтралізувати дорожні реагенти та надати виробу вид абсолютно нової речі.

Наш магазин подбав, щоб ви змогли купити в Києві продукцію Liqui Moly за доступними цінами. Результат ви побачите практично відразу і економічний ефект стане очевидним. Ми гарантуємо якість і впевнені в продукції Liqui Moly на 100%.