Догляд за моторним відсіком

Знайдено товарів: 11
Сортувати:

Пил, дорожня бруд, невеликі протоки масла і технологічних рідин і ось двигун вашого автомобіля за зовнішнім виглядом більше нагадує мотор минулого століття з усіма його недоліками. Та й побачити можливі проблеми ви вже навряд чи зможете, зайве пляма просто пройде непоміченим. Але вихід є! Очищувач двигуна, який пропонується в нашому магазині, здатний не тільки видалити нашарувалися бруд, але і тривалий час буде протистояти новим забруднень.

Унікальна формула, доступні ціни та безсумнівну якість продукту забезпечено компанією Liqui Moly, що поставляє на ринок цілу лінійку продуктів. У їх число входить і високоякісний очищувач радіатора, дбайливо і надійно справляється з відкладеннями, що запобігає низьку тепловіддачу поверхні.

Продукція компанії Liqui Moly - це інноваційні технології, які допомагають у догляді за автомобілем, що дозволяють продовжити ресурс деталей і стежити за чистотою моторного відсіку. Тепер Liqui Moly можна купити в Києві, в нашому магазині, який продає товари, що відповідають всім якісним характеристикам. Якщо ви ще не визначилися з маркою рідини для очищення двигуна або радіатора, то саме вибір Liqui Moly стане кращим і єдиним рішенням.