Трансмісійна олива

Знайдено товарів: 450
Сортувати:

Всі бренди

В'язкість

Для чого потрібна олива?

Трансмісійне масло застосовується при змазуванні і обслуговуванні трансмісії як автоматичного, так і механічного типу. Крім того, їм здійснюється обробка таких вузлів як варіатор, рульова колонка, змащуються ними і інші передачі зубчастого і ланцюгового типів. У нас ви підберете трансмісійні масла вищого рівня від іменитих світових виробників, таких як Aral, Bizol, Liqui Moly, BP, Castrol, Mobil і Motul.

Масло трансмісійне потрібно для обслуговування агрегатів практично будь-якої техніки. Це автомобілі всіх типів, трактори і автобуси, тепловози і інша техніка. Необхідні ці мастильні матеріали і при обслуговуванні обладнання промислового призначення. У нас завжди в наявності великий асортимент, серед якого можна вибрати і купити трансмісійне масло різних типів. Традиційно масла для обслуговування трансмісій отримують на основі мінерального, синтетичного чи напівсинтетичного масла, з додаванням специфічних присадок, що забезпечують мастилі необхідну функціональність і властивості.

Залежно від призначення ви можете придбати трансмісійне масло, ціна якого буде багато в чому залежати від характеристик. Даний вид мастила призначений для забезпечення роботи деталей і механізмів при високій швидкості обертання, а також при значному тиску і широкому діапазоні температур. Ціна трансмісійного масла, навіть якщо здається високою, насправді виправдана. Неякісна мастило призведе до передчасної поломки або зниження технічних характеристик найважливіших вузлів і механізмів, ремонт або заміна яких завдадуть значної шкоди бюджету.