Гальмівні рідини

Знайдено товарів: 21
Сортувати:

Коли хочуть купити гальмівну рідину, то часто шукають

Добрі відгуки залишають про

Гальмівна рідина - найважливіша складова гальмівної системи автомобіля. Завдяки їй здійснюється передача зусилля з основного гальмівного циліндра до колісних гальм. Від якості і чистоти цієї рідини безпосередньо залежить безпека їзди на будь-якому автомобілі. Для того щоб правильно вибрати і купити гальмівну рідину, необхідно звернути увагу на такі характеристики, як:

  • температура, при которой чистая тормозная жидкость начинает закипать;
  • максимально стабильный показатель вязкости при высоких и низких температурных условиях;
  • дополнительные свойства, наподобие смазочных или антикоррозийных;
  • безвредное воздействие на резиновые детали.

В оптимальному варіанті гальмівна рідина, ціна якої може бути досить високою повноцінно виконує свої функції в температурному діапазоні від -40 до +220 ° С, не замерзаючи і не закипаючи. Її можна використовувати для будь-яких транспортних засобів, будь то вантажні авто, що працюють тільки в зимовий період, або гоночні автомобілі, у яких на високих швидкостях температура рухового відсіку може підвищуватися до двохсот градусів.

Для автомашин, які експлуатуються тільки в умовах знижених температур, найкраще підійдуть гальмівні рідини підвищеної в'язкості. Вони відмінно витримують навіть екстремально низькі температури, забезпечуючи повноцінну роботу системи гальмування авто.

Незалежно від якості гальмівної рідини, необхідно систематично, бажано не рідше ніж раз на рік, проводити її заміну. Будь-яка гальмівна рідина, ціни на яку можуть варіюватися, має один недолік - гігроскопічність, активне поглинання води. Чим більше води вбирає гальмівна рідина, тим нижче стає її температура кипіння, і як наслідок - робота гальм погіршується. За один рік експлуатації гальмівна рідина здатна всотати близько 2-3% води, що знижує температуру кипіння на 30-40 ° С. Після двох років експлуатації, кількість води підвищується як мінімум до 6%, а це критичний показник для будь-якого транспортного засобу. Якщо відсоток води буде вище, то ймовірність спрацьовування гальмівної системи складе близько 50%.

Для того щоб їзда на автомобілі була дійсно безпечної, необхідно систематично проводити діагностику гальмівної системи і заміну основної функціональної суміші. Якщо вам потрібна якісна і надійна гальмівна рідина, купити її можна в нашому магазині. На вибір покупцям ми пропонуємо тільки найкращі засоби від таких виробників як Aral, Castrol, Liqui Moly, Mobil і Motul.