Оберіть зручного оператора
- або -
Замовити зворотній дзвінок
Підписка на новини

Ви успішно підписалися на новини

Інтернет-магазин автотоварів в Києві «BeeBeep»

Оберіть зручного оператора

Політика конфіденційності

Дана політика конфіденційності персональних даних (далі по тексту – «Політика конфіденційності») діє стосовно всієї інформації, що її інтернет-магазин BeeBeep, з доменною адресою beebeep.com.ua, може отримати про Замовника, під час користування сайтом та при оформленні ним замовлення на сайті інтернет-магазину.

1. Визначення термінів

1.1. Дана Політика конфіденційності оперує наступними термінами:

1.1.1. «Адміністрація сайту інтернет-магазину (або скорочено «Адміністрація сайту»)» - вповноважені співробітники на управління сайту, що діють від імені інтернет-магазину BeeBeep та на його користь, котрі фіксують персональні дані Замовника і користуються ними для виконання замовлення такого Замовника.

1.1.2. «Персональні дані» - інформація, про особу Замовника інтернет-магазину BeeBeep, що дієво підтвердив своє бажання придбати у інтернет-магазина BeeBeep відповідний товар, у вигляді оформленого Замовлення. До такої інформації відноситься ім’я (обов’язково), прізвище і по-батькові (у разі здійснення відправлення через поштову або кур’єрську службу), номер телефону (обов’язково), визначення місця доставки і адреса електронної пошти (з ініціативи самого замовника).

1.1.3. «Використання персональних даних» - дії Адміністрації сайту, з використанням інформації, залишеної про себе замовником, направлені на узгодження деталей та подробиць замовлення та забезпечення виконання такого замовлення.

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» - зобов’язання Адміністрації сайту по нерозповсюдженню персональних даних Замовників без їх згоди або без наявності законних підстав третім особам.

1.1.5. «Замовник інтернет-магазину BeeBeep», далі «Замовник» - особа, що має доступ до сайту інтернет-магазину BeeBeep, з доменною адресою beebeep.com.ua, через мережу Інтернет, та що дієво, з власної волі, підтвердила замовлення товару в інтернет-магазині BeeBeep через сайт beebeep.com.ua

2. Загальні положення

2.1. Користування Замовником сайтом інтернет-магазину BeeBeep означає погодження його з даною Політикою конфіденційності і умовами користування Адміністрацією інтернет-магазину його персональними даними.

2.2. В разі своєї незгоди з даною Політикою конфіденційності, потенційний Замовник має припинити користування сайтом інтернет-магазину BeeBeep.

2.3. Адміністрація інтернет-магазину BeeBeep не перевіряє достовірності наданих Замовником персональних даних.

3. Предмет політики конфіденційності

3.1. Дана політика конфіденційності встановлює зобов’язання Адміністрації сайту beebeep.com.ua перед Замовниками щодо нерозголошення та забезпечення режиму конфіденційності персональних даних, наданих Замовником, при оформленні замовлення для придбання відповідних товарів.

3.2. Персональні дані, необхідні для оформлення Замовлення в рамках даної політики конфіденційності, що мають бути надані Замовником Адміністрації сайту (через форму реєстрації на сайті або у спілкуванні з представником (менеджером) інтернет-магазину BeeBeep, під час оформлення замовлення, можуть включати в себе лише інформацію щодо: ПІБ Замовника, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, адреса місця виконання замовлення.

3.3. Будь-яка інша персональна інформація, що стосується особи Замовника, включаючи, але не обмежуючись, історією покупок, та що стала відома Адміністрації, також підлягає захисту на загальних підставах, визначених п.п. 3.1. даної Політики конфіденційності.

3.4. В цілях мінімізації ризиків втрати або розголошення персональних даних Замовників, Адміністрація інтернет-магазину BeeBeep не створює і не підтримує бази даних Замовників та їх персональних даних

4. Зобов’язання щодо конфіденційності персональних даних

4.1. Адміністрація інтернет-магазину BeeBeep зобов’язується:

4.1.1. використовувати отриману від Замовників інформацію щодо їх персональних даних лише для цілей, визначених у п.п. 1.1.3. даної Політики конфіденційності.

4.1.2. забезпечити недопущення розголосу персональних даних Замовників

4.1.3. забезпечити прийняття всіх необхідних заходів для захисту конфіденційності персональних даних, що зазвичай вживаються для захисту такого роду інформації в діловому обороті

4.1.4. нести відповідальність за підтверджені в документальному порядку збитки, понесені Замовником в разі невиконання взятих нею на себе обов’язків за цією політикою конфіденційності, крім випадків розголошення такої інформації згідно законної вимоги представників влади та випадків коли розголошення такої інформації сталося не з вини Адміністрації.

5. Вирішення спорів та непорозумінь

5.1. Всі спори та непорозумінні між Замовником та Адміністрацією інтернет-магазина BeeBeep мають бути вирішені мирним шляхом. Якщо сторонам не вдасться досягти порозуміння мирним шляхом, такий спір має бути переданий на розгляд суду за місцем знаходження Відповідача.

6. Додаткові умови

6.1. Адміністрація інтернет-магазина BeeBeep вправі вносити редакції та правки в цю Політику конфіденційності без погодження таких дій з користувачами. Така редакція вступатиме в силу з моменту її оприлюднення на сайті інтернет-магазина BeeBeep.

6.2. Всі пропозиції та питання щодо цієї Політики конфіденційності можна донести до відома Адміністрації інтернет-магазина BeeBeep через електронну пошту info@beebeep.com.ua з поміткою в темі листа «Щодо Політики конфіденційності»