Присадки

Знайдено товарів: 111
Сортувати:

Коли хочуть купити присадку, то часто шукають

Добрі відгуки залишають про

У будь-якому автомобільному магазині або СТО на прилавку можна побачити величезну кількість різних рідин, призначених для поліпшення роботи двигуна або усунення будь-якої проблеми в його роботі. До таких засобів відносяться і так звані автомобільні присадки. Вони являють собою технічну субстанцію, яка заливається в інші рідини (масло або паливо). Присадки для бензину, мабуть, найпопулярніші види з усієї лінійки даного продукту. Через те, що в будь-якому паливі, навіть минулому ретельне очищення, обов'язково присутні різні суспензії у вигляді найдрібніших частинок бруду, води, пилу та ін., Виникла необхідність в коштах, які знижують кількість цих речовин. Так на авторинку з'явилися спеціальні добавки в паливо. Також існують присадки для дизеля, які виконують ті ж функції, що і бензинові, але додавати їх потрібно тільки в дизельне паливо.

Суміші для додавання в паливо покликані очищати систему автомобіля від різних відкладень і підвищувати октанове число самого пального. Таким чином, присадки для авто покращують динамічні характеристики його двигуна. Однак тут потрібно бути обережним, так як дешеві неякісні суміші можуть не тільки виявитися марними, а привести до дуже неприємних наслідків і дорогого ремонту.

Деякі присадки для автомобіля виготовлені тільки з метою підвищення октанового числа. Такі допоміжні речовини забезпечують безвідмовний запуск двигуна, покращують його динамічні характеристики і сприяють зниженню витрати палива - як дизельного, так і бензину.

Застосовувати присадки потрібно тільки на постійній основі, так як якщо ви будете додавати їх в паливо зрідка, то ніяких результатів не досягнете. Регулярне використання дозволить забути про часті ремонти двигуна і вихлопної системи автомобіля.