Хустки, серветки, мочалки

Знайдено товарів: 51
Сортувати:

Будь-який, навіть самий ефективний і дієвий препарат не зможе правильно застосовуватися, якщо у вас немає допоміжних засобів для очищення та миття автомобіля. Мочалки для авто - це абсолютно особлива структура матеріалу, що дозволяє для шкоди для лакофарбового покриття видаляти частинки піску і жорсткої бруду. Використовуючи мочалки для авто ви забуваєте, що таке розлучення на поверхні і нещасливі подряпини, що залишаються неякісним матеріалами під час мийки.

Для внутрішніх поверхонь, пластику і скло, ми завбачливо підібрали для вас високоякісні та ефективні серветки. Серед широкого асортименту ви зможете вибрати серветки, які створюють ефект застосування полироля, видаляють жирові відкладення і надають стеклам первозданну чистоту. Природно, що ми подбали і про низьку ціну на всі види товарів, керуючись побажаннями клієнтів.

Але комплект по догляду за автомобілем буде неповним, якщо в ньому не присутні спеціальні хустки для очищення різних поверхонь. Особлива структура і просочення, надають їм необхідні властивості, які дозволяють використовувати їх тривалий час без втрати споживчих характеристик.