Оберіть зручного оператора
- або -
Замовити зворотній дзвінок
Підписка на новини

Ви успішно підписалися на новини

Інтернет-магазин автотоварів в Києві «BeeBeep»

Оберіть зручного оператора

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти.

1. Загальні положення

1.1. Дана оферта є офіційною пропозицією інтернет-магазину «BeeBeep.com.ua» до необмеженого кола осіб з локацією в Україні, за виключенням тимчасово окупованих територій, з дистанційним способом купівлі-продажу.

1.2. Визначення термінів:

  • Дана публічна оферта – далі «Договір»;
  • Інтернет-магазин «BeeBeep.com.ua» - далі по Договору «Продавець»;
  • Фізична особа або вповноважений представник Юридичної особи, що дієво виражає намір вступити з Продавцем у договірні правовідносини на умовах цього Договору – «Покупець».
  • Товарна одиниця, що розміщена на відповідній сторінці сайту Продавця і має ціну та індивідуальний артикул, визначений чотиризначним числовим кодом – «Товар»;
  • Одна або більше товарних позицій, вибраних Покупцем власноруч, або за допомогою спеціаліста від Продавця, і оформлені у вигляді заявки із визначенням ПІБ Покупця, його контактних даних (номеру телефону чи/та адреси електронної пошти), адреси місця виконання Договору та способу оплати за ним, - далі «Замовлення».

2. Предмет Договору

2.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупцеві Товар, визначений його Замовленням, а Покупець зобов’язується його оплатити та прийняти на умовах цього Договору.

2.2. Даним Договором врегульовано правовідносини між Продавцем та Покупцем з приводу купівлі-продажу товарів через інтернет-магазин Продавця. А саме, шляхом добровільного вибору Покупцем товарів, самостійного, або за допомогою кваліфікованого працівника Продавця, оформлення Замовлення в інтернет магазині.

2.3. При оформленні Замовлення, Покупець надає Продавцеві про свою особу мінімально необхідні відомості, таких як: ПІБ, контактні дані засобів зв’язку з ним та визначення ним місця виконання Договору, якщо воно не співпадає з місцем знаходження Продавця (самовивіз товару покупцем).

2.4. Продавець гарантує, що, з його волі, такі данні не можуть бути передані третім особам і будуть використані лише для виконання Замовлення та для зв’язку з Покупцем в подальшому, якщо у нього виникне необхідність такого зв’язку.

3. Порядок оформлення замовлення

3.1. Покупець має право замовити будь-який товар, що представлений на сторінках інтернет-магазину та в будь-якій кількості.

3.2. У разі відсутності товару на складі Продавця або складі постачальника, менеджер Продавця має повідомити Покупця (по телефону чи через електронну пошту) про відсутність такого товару і запропонувати йому (їй) іншу товарну аналогію (якнайближче за ціною та товарними властивостями) у найкоротший строк.

3.3. В разі якщо така пропозиція не вдовольнить Покупця, останній вправі відмовитися від такого Товару або анулювати замовлення зовсім.

4. Порядок оплати і отримання Замовлення

4.1. Готівкою – при отриманні Замовлення в магазині Продавця або при доставці кур’єром по м. Києву, за вказаною Покупцем адресою;

4.2. Переказом коштів з карткового рахунку Покупця на картковий рахунок Продавця – у якості внесення часткової або повної передплати (за згодою Покупця).

4.3. Оплата карткою через картковий термінал – при отриманні замовлення в магазині Продавця.

4.4. Наложеним платежем – при отриманні замовлення через поштову (кур’єрську) компанію, у випадку, якщо, обрана Покупцем поштова компанія, підтримує сервіс наложеного платежу.

4.5. Безготівковим розрахунком з ПДВ – у разі здійснення розрахунку між Покупцем та Продавцем як між юридичними особами.

5. Права та обов’язки Сторін

5.1. Покупець має право відмови від Замовлення, у разі порушення Продавцем узгоджених строків його виконання.

5.2. Покупець має право відмовитися від Замовлення, у разі, якщо обраний ним Товар не відповідає його очікуванням по якості, вигляду упаковки або з будь яких інших причин.

5.3. Прийняте і оплачене Покупцем замовлення (повністю чи частково, в межах кожної окремої товарної одиниці) може, також бути повернене Продавцеві впродовж 14 денного строку (від дати на чеку чи товарній накладній), з урахуванням терміну поштового обігу, якщо такий має місце. Для цього необхідно звернутися до Продавця з відповідною ініціативою, додавши до Товару, що підлягає поверненню, відповідний товарний чек та/або товарну накладну на нього.

5.4. Поверненню підлягає лише Товар, що не має слідів експлуатації (для запчастин – слідів встановлення на автомобіль), упаковка якого не пошкоджена і не забруднена, і не відбулося жодного зменшення його (Товару) товарних властивостей.

5.5. Повернення грошей Покупцеві, у разі повернення Продавцеві товару, здійснюється у такій самій формі, в якій вони були отримані від Покупця, або у іншій формі, якщо обидві Сторони дійдуть, стосовно цього питання, обопільної згоди. Витрати Покупця, пов’язані з доставкою Товару до нього від Продавця і у зворотному напрямку, відшкодуванню не підлягають.

5.6. Продавець має право односторонньої відмови від виконання цього договору, у разі суттєвого порушення його умов з боку Покупця. Наприклад, але не обмежуючись цим, у разі відсутності оплати за Договором, або узгодженої Сторонами необхідної передплати.

5.7. Продавець не несе відповідальності за зміну зовнішнього вигляду (упаковки, тощо) Товару виробником (мається на увазі відмінність між зображенням Товару на сайті Продавця та фактичним зовнішнім виглядом Товару).

5.8. Продавець не несе відповідальності за незначну невідповідність кольору, тону кольорової гами технічних рідин та мастил, в межах аналогічних виробів одного й того ж виробника. Наприклад, але не обмежуючись, це стосується моторних олив, забарвлення яких може коливатися від більш світлого до більш темного в залежності від локації отримання сировини для їх виробництва (більш світлі нафтопродукти отримують з сировини Азіатського походження, а більш темні – з Північних регіонів Європи).

5.9. Продавець не несе відповідальності за зміст та повну достовірність інформації, що міститься в описі товару, наданої виробником або дистриб’ютором такого товару.

5.10. Продавець не несе відповідальності за затримання обробки чи/та виконання Замовлення за цим Договором, з підстав, що лежать по за межами його контролю: перебої з доступом до мережі ІНТЕРНЕТ, міські «пробки», термін доставки Товару до Продавця постачальником, тощо.

5.11. Зобов’язання за цим Договором, в частині виконання можливих гарантійних звернень Покупців, виконуються відповідними гарантійними сервісними центрами відповідних торгівельних марок, за посередництвом чи/та участю Продавця, або без такого, - в залежності від особливостей розгляду гарантійних звернень представництвами (сервісними центрами) тих, чи інших торгівельних марок.

5.12. Форс-мажорі обставини (дія непереборної сили, бойові дії, діяльність органів державної або місцевих органів влади, або інші обставини, настання яких унеможливлює виконання Договору, або чинить тимчасові перепони, та дію яких не можна було а ні передбачити, а ні, відвернути) увільняють Сторони від виконання своїх зобов’язань одне перед одним за цим Договором.

5.13. В разі виникнення будь-яких непорозумінь Сторони мають вжити усіх заходів для мирного вирішення спорів, керуючись здоровим глуздом та чинним законодавством України.

6. Термін дії договору

6.1. Даний Договір вважається акцептованим Сторонами з моменту підтвердження Покупцем Замовлення на сайті Продавця, чому передує обов’язкова пропозиція до Покупця, ознайомитися зі змістом цього Договору.

6.2. Даний Договір діє з моменту його прийняття (акцепту) Покупцем до моменту повного його виконання, тобто передачі замовленого Покупцем Товару останньому у власність і оплати ним повної вартості такого замовлення Продавцеві.

7. Реквітити Продавця

Інтернет-магазин «BeeBeep.com.ua»

ФОП Кондратюк В.Г.

Код ЭДРПОУ 3212914033

м. Київ, просп. Валерія Лобановського 63